Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bydlení

Zde naleznete články a fotografie o tom, jakým způsobem a jak nejlépe poskytnout svému křečkovi příjemný domov. Budu se snažit poskytovat vám co nejvíce informací, a samozřejmě uvítám, když mi napíšete jakékoli připomínky, dotazy nebo nápady.

Uvádím pár ukázek mého vybavení:)

 Hobliny, ke kterým jsem se dostala snad jen jednou či dvakrát, protože je prodávají v obchodě, který mám trochu z ruky. Byla jsem s nimi dá se říct spokojená, i když Chipsi super to nejsou:).

 Tyto hobliny jsem koupila jako první, a zatím byly jediné, se kterýma jsem byla naprosto spokojená. Byly bezprašné, jemné a krásně voněly. 

Tyto hobliny kupuji pravidelně, i když ve větším balení. Je to s nimi takové všelijaké, někdy člověk natrefí na krásně voňavé a jemné hobliny, a z toho se v nich dá najít spousta ostrých dřívek, takže je pak člověk hodinu přebírá, aby se nemusel bát dát je křečíkům. Ale v balení je jich poměrně hodně, tak na měsíc mi každotýdenní výměně mi postačí.

 Tyto malé kousky dřeva jsem vyzkoušela na základě rad a zkušeností jedné chovatelky. Materiál je to příjemný, i když pro mé křečíky byl docela problém v nich hrabat tak, jak byli zvyklí. Proto jsem tuto podestýlku dávala jen na určitá místa v kleci. Navíc se docela rychle spotřebovala a cena zrovna nejmenší taky nebyla. Jsem ráda, že jsem měla možnost tuto podestýlky vyzkoušet, ale myslím, že pro tak malá zvířata jakými křečíci jsou, je mnohem lepší používat klasické hobliny.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kom.

(viki, 27. 4. 2014 11:36)

za prvé vím že to máš z e stranek za druhé ty věci jsou nekvalitní

Re: kom.

(NIKOLA, 9. 2. 2015 12:16)

JSOU KVALITNÍ

mam 2 křečky

(nikola, 9. 2. 2015 12:15)

dobrý den chtěla byh se zeptat proč mě ti 2 furt koušou když si je vemu do ruky předem dekuji za odpověd